да адкрыцця Алімпійскіх гульняў у Пекiне засталося

--

дзён

Гомельская вобласць

Упраўленне спорту і турызму Гомельскага аблвыканкама

246050 г.Гомель, вул. Савецкая, д.28

Сайт: www.sport-gomel.by

e-mail: Гэты адрас электроннай пошты абаронены ад спам-ботаў. У вас павінен быць уключаны JavaScript для прагляду.

Факс +375 (232) 34-63-61

Начальнік упраўлення спорту і турызму Гомельскага аблвыканкама:

Старасвецкі Павел Анатольевіч +375 (232) 34-64-76

Намеснік начальніка ўпраўлення спорту і турызму Гомельскага аблвыканкама:

Асташонак Аляксандр Валер'евіч +375 (232) 34-64-77


Аддзел адукацыі, спорту і турызму Гомельскага гарвыканкама

246000, г.Гомель, вул.Савецкая, 16

Начальнік - Палуян Ігар Леанідавіч


Аддзелы адукацыі, спорту і турызму раённых адміністрацый г.Гомель


Чыгуначны

246022, г.Гомель, вул.Перамогі, 19

Начальнік - Маканiна Ірына Арсеньеўна

+375 (232) 33-27-86


Навабеліцкі

246042, г.Гомель, вул.Iльiча, 55а

Начальнік - Копа Алена Мікалаеўна

+375 (232) 51-17-23


Савецкі

246027, г.Гомель, вул.Рэчыцкая шаша, 6

Начальнік - Амінава Святлана Іванаўна

+375 (232) 56-64-52


Цэнтральны

246050, г.Гомель, вул.Бiлецкага, 10

Начальнік - Крылiсценка Людміла Уладзіміраўна

+375 (232) 34-31-41


Падначаленыя арганізацыі

Дзяржаўная ўстанова «Гомельскі абласны вучэбна-метадычны цэнтр фізічнага выхавання насельніцтва»

246050, г.Гомель, вул.Савецкая, 28

Дырэктар - Антанюк Юлія Андрэеўна

+375 (232) 34-72-64

Намеснік дырэктара - Лозбень Аліна Уладзіміраўна

+375 (232) 34-72-65



Установа «Гомельскі абласны цэнтр алімпійскага рэзерву па вяслярных відах спорту і біятлону»

246050, г.Гомель, вул.Савецкая, 28

Дырэктар - Макарчук Сяргей Уладзіміравіч

+375 (232) 34-61-13

Намеснік дырэктара - Матузава Ірына Мікалаеўна

+375 (232) 34-62-35


Установа адукацыі «Гомельскае дзяржаўнае вучылішча алімпійскага рэзерву»

246000, г.Гомель, вул.Камсамольская, 3

Дырэктар - Жаранкоў Васіль Васільевіч

+375 (232) 34-00-17

Намеснік дырэктара - Ішчанка Мікалай Аляксандравіч

+375 (232) 34-00-14


Установа «Гомельскі абласны цэнтр алімпійскага рэзерву па лёгкай атлетыцы»

246028, г.Гомель, вул.Юбiлейная, 52

Дырэктар - Ярохіна Алена Дзмітрыеўна

+375 (232) 34-67-53

Намеснік дырэктара - Ганчар Кацярына Генадзьеўна

+375 (232) 29-59-14


Установа «Гомельскі абласны цэнтр алімпійскага рэзерву па тэнісе»

246004, г.Гомель, вул.Мазурава, 110

Дырэктар - Кірушчанка Андрэй Уладзіміравіч

+375 (232) 78-79-24

Намеснік дырэктара - Цімашэнка Дзмітрый Рыгоравіч

+375 (232) 78-79-15


Установа «Гомельскі абласны цэнтр алімпійскага рэзерву па прыкладных відах спорту»

246015, г.Гомель, вул.Шылава, 28

Дырэктар - Шчарбакоў Віктар Міхайлавіч

+375 (232) 60-99-30

Намеснік дырэктара - Захарава Людміла Леанідаўна

+375 (232) 60-99-09


Установа «Гомельскі абласны цэнтр алімпійскага рэзерву па гульнявых відах спорту»

246050, г.Гомель, вул.Iрынiнская, 16

Дырэктар - Ксяндзоў Сяргей Аляксандравіч

+375 (232) 70-34-00

Намеснік дырэктара - Кульбеда Таццяна Пятроўна

+375 (232) 70-04-94


Установа «Гомельскі абласны цэнтр алімпійскага рэзерву адзінаборстваў»

246050, г.Гомель, вул.Сталярная, 2/3

Дырэктар - П'янаў Сяргей Уладзіміравіч

+375 (232) 75-47-41

Намеснік дырэктара - Нарэлiк Таццяна Мікалаеўна

+375 (232) 75-50-98


Установа «Цэнтр алімпійскага рэзерву г.Жлобіна»

247210, г.Жлобін, вул.К.Маркса 3/1

Дырэктар - Пабалавец Дзмітрый Аляксандравіч

+375 (2334) 5-09-47

Намеснік дырэктара - Говар Арцём Мікалаевіч

+375 (2334) 5-09-31


Установа аховы здароўя «Гомельскі абласны дыспансер спартыўнай медыцыны»

246050, г.Гомель, вул.Валатоўская, 1А

Галоўны лекар - Канаваленка Валерый Пятровіч

+375 (232) 33-88-13

Намеснік галоўнага лекара - Лапіцкая Алена Іванаўна

+375 (232) 33-91-13


Дзяржаўная ўстанова «Гомельскі абласны цэнтр алімпійскага рэзерву па водных відах спорту і фрыстайле»

246006, г.Гомель, вул.Мазурава, 114

в.а. дырэктара Вярбіцкая Таццяна Анатольеўна

+375 (232) 22-53-61


Дзяржаўная установа «Гомельская абласная спецыялізаваная дзіцяча-юнацкая школа алімпійскага рэзерву №1»

246006, г. Гомель, вул.Мазурава, 110

Дырэктар - Пузікава Марыя Аляксандраўна

+375 (232) 72-55-08

Намеснік дырэктара - Новікаў Максім Аляксандравіч

+375 (232) 72-51-24


Установа «Гомельскі абласны цэнтр алімпійскага рэзерву па паралімпійскіх і дэфлімпійскіх відах спорту»

246028, г.Гомель, вул.Юбiлейная, 48/2

Дырэктар - Кажамяка Дзмітрый Дзмітрыевіч

+375 (232) 28-68-52

Намеснік дырэктара - Заяц Андрэй Мікалаевіч

+375 (232) 51-25-24


Аддзелы адукацыі, спорту і турызму райвыканкамаў

Брагінскага

247632, г.Брагiн, вул.Гагарына, 47

Начальнік - Даўжанок Наталля Міхайлаўна
+375 (2344) 3-91-01


Буда-Кашалёўскага

247350, г.Буда-Кашалёва, вул.Горкага, 3

Начальнік - Парфяненка Алена Пятроўна
+375 (2336) 7-01-70


Веткаўскага

247131, г.Ветка, зав.Пралятарскi 1-ы, 1

Начальнік - Памазава Таццяна Аляксандраўна
+375 (2330) 4-25-00


Гомельскага

246042, г.Гомель, вул.Iльiча, 51А

Начальнік - Малашэнка Таццяна Барысаўна
+375 (232) 53-77-82


Добрушскага

247050, г.Добруш, вул.Князя Ф.I.Паскевiча, 9

Начальнік - Белаўскi Валерый Яўгенавіч

+375 (2333) 5-99-56


Ельскага

247873, г.Ельск, вул.9 Мая, 53

Начальнік - Свянціцкая Вераніка Адамаўна
+375 (2354) 2-11-10


Жыткавіцкага

247952, г.Жыткавiчы, вул.Энгельса, 4

Начальнік - Пінчук Васіль Іванавіч
+375 (2353) 2-11-10


Жлобінскага

247210, г.Жлобін, вул.Шашэйная, 141

Начальнік - Ахрэменка Яўген Сяргеевіч
+375 (2334) 2-35-65


Калінкавіцкага

247710, г. Калінкавічы, пл.iм.В.I.Ленiна, 2

+375 (2345) 3-11-10


Кармянскага

247173, г.п.Карма, вул.Ільюшчанка, 34

Начальнік - Еўтухова Наталля Рыгораўна
+375 (2337) 2-11-10


Лельчыцкага

247841, г.п.Лельчыцы, вул.Савецкая, 42

Начальнік - Грыб Уладзімір Адамовіч
+375 (2356) 5-12-43


Лоеўскага

247095, г.п.Лоеў, вул.Леніна, 2

Начальнік - Рак Марыя Леанідаўна
+375 (2347) 4-06-88


Мазырскага

247760, г.Мазыр, вул.Ленінская, 4

Начальнік - Касцяшкiна Галіна Аляксандраўна
+375 (236) 25-36-43


Нараўлянскага

247800, г.Нароўля, вул.Леніна, 5

Начальнік - Кiрганава Алена Іванаўна
+375 (2355) 2-11-10


Кастрычніцкага

247319, г.п.Акцябрскі, вул.Савецкая, 57

Начальнік - Балынская Марына Самуiлаўна
+375 (2357) 5-42-87


Петрыкаўскага

247940, г.Петрыкаў, вул.Вароўскага, 5

Начальнік - Жукавец Таццяна Яўгенаўна
+375 (2350) 2-09-96


Рэчыцкага

247500, г. Рэчыца, вул.Леніна, 22

Начальнік - Гiмбут Таццяна Вітальеўна
+375 (2340) 5-49-97


Рагачоўскага

247250, г.Рагачоў, вул.Савецкая, 74

Начальнік - Хадзько Ігар Феліксавіч
+375 (2339) 2-09-29


Светлагорскага

247434, г.Светлагорск, вул.Спартыўная, 9

Начальнік - Дзялец Ірына Васільеўна
+375 (2342) 5-61-64


Хойніцкага

247618, г.Хойнікі, вул.Першамайская, 11

Начальнік - Назарчук Ігар Віктаравіч
+375 (2346) 4-94-66


Чачэрскага

247152, г.Чачэрск, вул.Леніна, 2

Начальнік - Гулевіч Ала Аляксандраўна

+375 (2332) 7-83-15

Інфармацыйныя рэсурсы

Распрацоўка і падтрымка сайта:
Група кампаній «ЦВР «КАСТРЫЧНІЦКI»